Spel: Wie ontdekt de verrader?
- 8 spannende, uitdagende opdrachten
- Speel thuis met familie of vrienden
- Te spelen vanaf 3 personen
Wat krijg je?
- Voucher voor het spel 'Wie ontdekt de verrader?' voor 3 tot 6 personen
Wat krijg je opgestuurd?
- Dit spel wordt per mail verzonden
- Je ontvangt alle spelbenodigdheden, inclusief handleiding met uitleg en een inlogcode voor de TB Events app
- Deze inlogcode is éénmalig te gebruiken op een dag naar keuze
Dit wil je weten!
- Aankoop: je kunt maximaal 10 spellen per keer bestellen.
- Geldigheid: je kunt de voucher vanaf het moment van aankoop t/m 30 juni 2021 verzilveren.
- Verzilveren: activeer de code op je voucher via de link in de bevestiging/voucher.
- Levering: het spel wordt binnen 48 uur per mail verstuurd.
- Leeftijd: geschikt voor personen vanaf 12 jaar.
- Annuleren: mogelijk tot 14 dagen na aankoop. Na verzilveren is annuleren niet meer mogelijk. Kijk bij Veelgestelde vragen voor meer info.
- ActievandeDag fungeert als tussenpersoon. Dit spel wordt uitgevoerd door TB Events.
- Deze actie staat online van 8 november 2020 00:00 uur t/m 31 januari 2021 23:59 uur.
Specificaties
- Leeftijd: vanaf 12 jaar
- Aantal spelers: 3 t/m 6 spelers
- Gemiddelde duur: 60 minuten
Inhoud pakket
- Dit spel wordt per mail verzonden
- Je ontvangt alle spelbenodigdheden, inclusief handleiding met uitleg en een inlogcode voor de TB Events app
- Deze inlogcode is éénmalig te gebruiken op een dag naar keuze.
Wat je nodig hebt voor het spel
- Een tablet of smartphone met toegang tot internet
Omschrijving - Het jachtseizoen - de kindereditie
Wie ontdekt de verrader? Al jarenlang mega populair in de stad als stadsspel maar nu dus gewoon bij jou thuis! Eén team. Acht spannende en uitdagende opdrachten. Eén verrader!Bij dit spel speel je als team en zul je acht opdrachten tot een goed einde moeten brengen. Er zijn acht prijzen in het spel en voor iedere geslaagde opdracht weten de kandidaten één prijs te bemachtigen. Echter zullen ze al gauw merken dat het niet zo gemakkelijk gaat, er zal namelijk een heuse verrader in het team zitten die ervoor probeert te zorgen dat de kandidaten helemaal geen prijzen gaan verzamelen. Het is aan de kandidaten om zoveel mogelijk prijzen te verzamelen en de verrader in hun midden te ontmaskeren!
Denk jij dat jij de uitdaging aan kunt en de opdrachten tot een goed einde kunt brengen? Ben jij degene die de verrader weet te ontmaskeren en hiermee een einde brengt aan diens sluwe plannen om jouw team te dwarsbomen?
