- Incl. ontbijt en late check-out
- 4* Hotel Asteria Venray
- Beoordeling op Zoover: 8.3
Wat krijg je?
- 2 overnachtingen in een comfort kamer in Hotel Asteria in Venray
- 2 x uitgebreid ontbijtbuffet
- Late check-out tot 13:00 uur
- Parkeren
- Wifi
Bijkomende kosten
- € 20,- boekingskosten per boeking
- Toeristenbelasting: € 1,50 p.p.p.n. (verplicht en ter plaatse te betalen)
Dit wil je weten!
- Aankoop: maximaal 3 personen per kamer. De hoofdboeker moet minimaal 18 jaar zijn.
- Boeken: je kiest een datum in de kalender. Je ontvangt na aankoop een bevestiging van ActievandeDag. Neem je bevestiging mee naar het hotel.
- Inchecken: vanaf 15:00 uur. Uitchecken: tot 13:00 uur.
- Parkeren: gratis bij het hotel.
- Huisdieren: niet toegestaan.
- Mindervaliden: geen kamers beschikbaar voor mindervaliden.
- Toeslagen: de 1-persoonstoeslag is 100%. Dit betekent dat wanneer je boekt voor 1 persoon je de kamerprijs voor 2 personen betaalt. Op deze actie is geen kinderkorting van toepassing. Er is wel maximaal 1 kind toegestaan voor de actieprijs van € 54,50.
- Annuleren: na aankoop is annuleren niet mogelijk via ActievandeDag of het hotel.
- Deze actie staat online van woensdag 10 april 00:00 uur t/m woensdag 1 mei 2019 23:59 uur.
- ActievandeDag fungeert als tussenpersoon. Het hotel is verantwoordelijk voor de uitvoering van het arrangement.
4* Hotel Asteria
Hotel Asteria ligt aan de rand van Venray; een schattige kleine binnenstad in Limburg. Het gezellige centrum is ideaal om te shoppen of om heerlijk een terrasje te pakken op één van de bruisende pleinen. Natuurgebied De Peel, waar het hotel in ligt, biedt voor zowel fietsers als wandelaars een aantal mooie routes.Het hotel beschikt naast de 114 comfortabele kamers, over een restaurant, brasserie, hotelbar, terras, pooltafel en lounge met groot tv-scherm. Verder is er een 24-uurs receptie, kinderhoek en speeltuin. Om optimaal te ontspannen kun je dus terecht bij dit mooie viersterrenhotel in Limburg.
De kamers
Op de comfortkamer vind je een flatscreen tv, zithoek, koffie- en theefaciliteiten, comfortabele bedden, bureau en badkamer met bad of douche.Omgeving
Hotel Asteria ligt midden in de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen; één van de mooiste streken van Noord-Limburg. In de omgeving van Venray is van alles te ontdekken en beleven. Zo kun je er heerlijk toeren met het nieuwste fietsroutenetwerk van Nederland of wandelen in een van de drie natuurreservaten die dit gebied rijk is. Het gebied is dus een uitstekende uitvalsbasis voor mensen die van fietsen en wandelen houden.Er is echter nog veel meer te doen. In de nabijheid ligt het thermaalbad Arcen voor een dagje ontspannen, de bierbrouwerij van "Hertog Jan", jeneverstokerij "de IJsvogel", streekmuseum "de Locht", Zoo Parc Overloon en het oorlogs -en verzetsmuseum.
Net over de grens in Duitsland vind je het overdekte winkelcentrum CentrO en het mooie bedevaartsplaatsje Kevelaer. Alle bovengenoemde tips zijn het gehele jaar door geopend.
Tips in de omgeving
- Hertog Jan Brouwerij
- Zoo Parc Overloon
- Oorlogsmuseum Overloon - Liberty Park
- Nationaal Park de Maasduinen
- Thermaalbad Arcen
- Kasteeltuinen Arcen (geopend vanaf 1 april tot 1 november)
- Designer Outlet Roermond
- Archeologisch park Xanten
Locatie
Voor deze inhoud is externe informatie nodig. Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.
Toon externe content en accepteer cookies


- Dagje Dinopark Landgoed Tenaxx
- Wind- en waterdichte handschoenen
- Antivries magnetisch voorruitscherm
- Dagje ontspannen bij Thermaalbad Arcen
- Zacht flanellen dekbedovertrek
- Armband met Swarovski Elements
- Stijlvol flanellen dekbedovertrek
- Twee Tamagotchi's
- Weegschaal met lichaamsanalyse
- Dagje Sauna Drôme