Elke dag de beste acties
discount

-44%

Rondvaart door de Amsterdamse grachtenAmsterdamen 2 andere plaatsen

Rondvaart door de Amsterdamse grachten

Beleef Amsterdam vanaf het water tijdens een rondvaart op een van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Geniet in alle stilte, want de sloepen zijn 100% elektrisch. 

Wat krijg je?

  • Rondvaart van 60 minuten door de Amsterdamse grachten

Voorwaarden & bijzonderheden

  • Geldigheid: t/m 30 september 2023, bekijk hier alvast de actuele openingsdagen en tijden.
  • Verzilveren: volg de stappen op je waardebon. Je ontvangt per e-mail jouw ticket(s) van Amsterdam Boat Experience.
  • Toegang: na verzilveren ontvang je per e-mail jouw ticket(s) van Amsterdam Boat Experience. 
  • Waardebon: na betalen, kun je je waardebon downloaden in je ActievandeDag account. Je ontvangt je waardebon of e-ticket niet per e-mail of post.
  • Opstapplaats: Anne Frank Huis op de Prinsengracht (263-267), Rijksmuseum (museumbrug 1 tegenover Rijksmuseum) of Centraal Station (Prins Hendrikkade 33A). 
  • Handig: De rondvaart wordt uitgevoerd door Flagship Amsterdam. De mensen van Flagship Amsterdam zijn te herkennen aan de oranje shirts en oranje schoenen. 
  • Duur: 60 minuten.
  • Engels: de tour tijdens de rondvaart wordt gegeven in het Engels. 
  • Weersomstandigheden: bij slecht weer wordt er gevaren met een gesloten boot 
  • Roken: is niet toegestaan aan boord. 
  • Kinderen: kinderen t/m 2 jaar mogen gratis mee.
  • Huisdieren: zijn niet toegestaan.
  • Mindervaliden: de boot is niet toegankelijk voor mindervaliden.
  • Parkeren: er zijn betaalde parkeermogelijkheden in de buurt.
  • Annuleren: is mogelijk tot 14 dagen na aankoop. Na reserveren is annuleren niet meer mogelijk.

Rondvaart door de Amsterdamse grachten 

Je vaart in een elektrische open sloep onder andere door de Jordaan, over de Amstel en langs de 7 bruggetjes. De schipper is tegelijkertijd ook de gids en vertelt jou leuke weetjes over de stad terwijl jij geniet vanaf het water van de verschillende bezienswaardigheden. De tour wordt in Engels gegeven. Verder is de boot is voorzien van een bar waar je drankjes kunt kopen. 

Kies tussen de opstapplaats: Anne Frank Huis op de Prinsengracht (263-267) of Rijksmuseum (museumbrug 1 tegenover Rijksmuseum). 

Locatie

Maak een keuze

Maak een keuze
Adviesprijs12,50
6,99

Mis nooit meer een deal

Met onze nieuwsbrief ontvang je dagelijks speciaal op jou afgestemde deals van ActievandeDag. Je kunt je altijd afmelden.

Sowieso een goeie dag
Elke dag de beste acties
Uitjes, overnachtingen & producten
Al 13 jaar betrouwbaar
Klantenservice
Bereikbaar ma t/m vr 8:30 – 17:00 uur